O Nas

Witamy na portalu enocujemy.pl !

Na wstępie chcemy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego serwisu. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj wszelkie niezbędne informacje, aby Twój wyjazd był udany. Idea naszego portalu jest taka, aby połączyć osoby które poszukują dobrego i sprawdzonego noclegu z tymi które ten nocleg oferują. Głównym zadaniem strony jest pomoc w doborze odpowiedniego miejsca noclegowego pod względem określonych parametrów narzuconych przez użytkownika. 


Portal jest tak skonstruowany aby można było szybko i łatwo odnaleźć kwaterę poprzez zaawansowaną wyszukiwarkę która łączy w sobie  możliwości wyszukiwania  po przez miejscowości, regionu, województwa, kategorii czy też udogodnień obiektu  które dodają właściciele obiektów aby  przyspieszyć wyszukiwanie właśnie ich obiektów.
 

Na podstronie z kwaterą możesz w łatwy sposób uzyskać wszystkie istotne informacje, zobaczyć na dużej mapce dokładną lokalizację obiektu a ponadto za pomocą formularza kontaktowego wysłać bezpośrednio do oferty właściciela.

 


 
Portal nasz dostępny jest również na telefony komórkowe. Dzięki temu w dowolnej chwili mogą Państwo uzyskać przejrzysty dostęp do niego w celu poszukiwania noclegu. Serdecznie zapraszamy do częstych odwiedzin u nas oraz do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji (formularz kontaktowy w zakładce Kontakt).


Niebawem pojawi się nowe udogodnienie dla osób które szukają noclegu a mianowicie panel ogłoszeniowy. Każdy kto będzie poszukiwał noclegu będzie mógł dodać własne ogłoszenie, ogłoszenie te trafi bezpośrednio do miejsc noclegowych które będa spełniały państwa oczekiwania które zostały  zawarte w formularzu ogłoszeniowym .
 


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.