Aktualności

Trudne warunki narciarskie w polskich górach

W Alpach śniegu pod dostatkiem  

W Alpach miejscami panować będą dobre warunki narciarskie. Najlepiej szusować się będzie po stokach w Austrii i we Włoszech.

POMIMO TEGO, ZE STOKI NADAL SĄ ZAŚNIEŻONE, ODPUŚCIE SOBIE SZUSOWANIE. ŚRODA NA POŁUDNIU KRAJU BĘDZIE NIEBEZPIECZNIE WIETRZNA


Warunki narciarskie w Świeradowie-Zdroju będą dobre. Stok będzie przygotowany. Niebo przysłonią chmury, a termometry wskażą 4 st. C. Miejscami zalegać będzie 60-centymetrowa warstwa śniegu.

Podobnie będzie w Karpaczu. Tam jednak będzie chłodniej. Temperatura wyniesie 0 st. C. Na górnej stacji leżeć będzie 70 cm śniegu, a na dolnej 30 cm.

9 st. C i zachmurzone niebo prognozowane jest w Ustroniu. Śniegu będzie niedużo, od 30 cm do 50 cm.
Opady deszczy w Tatrach

Na stokach w Szczyrku zalegać będzie od 20 cm do 90 cm mokrego śniegu. Niebo zachmurzy się, a temperatura wyniesie 9 st. C.

Na Gubałówce prognozowane są opady deszczu i 11 st. C. Miejscami odnotuje się 60 cm śniegu.
Narciarze na Kasprowym Wierchu nie będą zadowoleni z pogody i warunków na stokach. Prognozowany jest deszcz, a termometry wskażą 11 st. C. Na górnej stacji zalegać będzie 150 cm śniegu.

Warunki narciarskie m.in. w Szczyrku i Zakopanem

Brak śniegu w Krynicy

W Muszynie-Wiechomli padać będzie deszcz, a temperatura wyniesie 16 st. C. Na stokach odnotuje się niewielką ilość puchu, od 10 cm do 45 cm.

Stoki w Krynicy będą opustoszałe, ze względu na znikomą ilość śniegu.

Podobnie będzie na stokach na Górze Parkowej. 

« Wróć zobacz więcej aktualności »


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.