Aktualności

Jak dobrze zaplanować urlop w 2018 r.?

Po minionym Nowym Roku i święcie Trzech Króli, czeka nas jeszcze 11 dni świątecznych.
  • Wielkanoc (niedziela, 1 kwietnia)
  • Poniedziałek Wielkanocny (poniedziałek, 2 kwietnia)
  • Święto Pracy (wtorek, 1 maja)
  • Święto Konstytucji 3 maja (czwartek, 3 maja)
  • Zielone Świątki (niedziela, 20 maja)
  • Boże Ciało (czwartek, 31 maja)
  • Święto Wojska Polskiego (środa, 15 sierpnia)
  • Wszystkich Świętych (czwartek, 1 listopada)
  • Święto Niepodległości (niedziela, 11 listopada)
  • Święta Bożego Narodzenia (wtorek i środa, 25-26 grudnia)
Z wyżej wymienionych dni świątecznych, wolnych od pracy, aż 8 z nich wypada w dni powszednie. Możemy tym samym biorąc urlop w pracy, zyskać kilka dni dodatkowych.
 
fot. Pixabay

1. Przedłużona Majówka
Pierwszym pomysłem na długi weekend, może być przełom kwietnia i maja. Biorąc wolne w pracy w poniedziałek 30 kwietnia, środę 2 maja i piątek 4 maja, zyskamy, aż 9 dni wolnych - wykorzystując tylko 3 dni urlopu.
 
2. Dzień Dziecka
Międzynarodowy Dzień Dziecka nie jest dniem wolnym od pracy, ale w tym roku wypada w piątek. Więc biorąc jeden dzień urlopu, będziemy mogli cieszyć się 3 dniowym weekendem. Może to dobry pomysł na krótki wypad do jednej z europejskich stolic?
 
3. Wszystkich Świętych
Ten nostalgiczny okres nie każdego zachęca do podróży, jednak wykorzystując tylko jeden dzień urlopu, zyskamy 4 dni wolnego. Dodając jeszcze jeden dzień urlopu 5 listopada w poniedziałek, możemy cieszyć się 5 dniami wypoczynku.
 
4. Boże Narodzenie i Sylwester
Wyjątkowo dobry układ grudniowych dni świątecznych pozwoli nam przy 3 dniach urlopu, skorzystać z 9 dni wolnego! Wystarczy zgłosić w pracy urlop 24., 27., 28. grudnia. Coraz więcej Polaków korzysta z wyjazdów w okresie Świąt Bożego Narodzenia, w tym roku kalendarz jeszcze bardziej do tego zachęca.
 
 
Czeka nas w tym roku kilka dogodnych terminów, aby przedłużyć sobie weekend. Wykorzystując tylko jeden lub kilka dni urlopu, możemy zyskać nawet dziewięć dni wolnych od pracy. Warto już teraz zaplanować wyjazdy, nie tracąc przy tym cennego urlopu w pracy. A jeżeli nie macie ochoty na długie wakacje, to wyżej wymienione terminy okażą się świetną okazją na krótki city break. 
 

Czterodniowy weekend w połączeniu z obecnie dostępnymi lotami z Polski - daje nam szeroki wachlarz możliwości. 
Do dzieła! 

« Wróć zobacz więcej aktualności »


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.