Aktualności

Jak dobrze zaplanować urlop w 2018 r.?

Wraz z rozpoczęciem nowego roku, chyba każdy z nas powoli myśli o urlopie. W tym roku wiele świąt wypada w dni powszednie. Przy dobrze rozplanowanym terminarzu jesteśmy w stanie zorganizować naprawdę długi wypoczynek.

czytaj więcej »

Posiłki w samolocie. Kilka faktów, o których mogłeś nie wiedzieć

Zmiana ciśnienia, mniejsza wilgotność powietrza czy przebywanie na wysokości ok. 11 tys. metrów mają wpływ na odczuwanie przez nas smaków posiłków na pokładzie samolotu. Dlatego przygotowywane są w taki sposób, aby przypadły do gustu możliwie największej liczbie pasażerom. Oto kilka ciekawostek na temat jedzenia w przestworzach.

czytaj więcej »

Jak wybrać odpowiednie buty narciarskie na stok?

O tym, że sport to zdrowie, wiadomo już od dawna. Aktywność fizyczna jest niezbędna do zachowania zdrowia i cieszenia się dobrym samopoczuciem. Różnorodność dyscyplin sportowych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie odpowiedniego.

czytaj więcej »

Trudne warunki narciarskie w polskich górach

Na wielu stokach panować będą bardzo trudne warunki. W Krynicy narciarze nie skorzystają z wyciągów. W Tatrach prognozowane są opady deszczu, które również negatywnie wpłyną na warunki narciarskie.

czytaj więcej »

W polskich kurortach wyjrzy słońce, a temperatura dojdzie do 6 st. C

Narciarze, którzy nie nacieszyli się jeszcze zimą, mogą poszusować na niektórych stokach w polskich kurortach. Pogoda w sobotę powinna im sprzyjać. Tylko w niektórych rejonach popada.

czytaj więcej »


Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.